Kartal Amana Servisi

Kartal Amana Servisi

Kartal Amana Servisi

Kartal Amana Servisi firmamız haftanın her günü ve her saati siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. Kartal de evlerimizde kullanılan buzdolabıklimakombibulaşık makinesiçamaşır makinesifırın gibi ürünlerinize teknik servis hizmetini en hızlı şekilde sunmak için teknik servis ekibimizi sürekli olarak büyütüyoruz. Firmamız Kartal ilçesindeki siz değerli halkımıza elektrikli ev aletleriniz için teknik servis olarak hizmet vermektedir. Kartal  servisimizi haftanın hangi günü veya hangi saati olduğu farketmeksizin arayabilirsiniz.

Kartal Amana Servisi 1 Yıl Hizmet Güvencesi

Kartal Amana Servisi firması olarak Kartal – İstanbul halkı olan sizlere sunmak istediğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımızı özenle seçtiğimizi belirtmek isteriz. Yaptığımız işlere güvenimizin tam olmasının bir göstergesi olarak normal şartlar altında garanti süresi dolmuş olan buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırın gibi ürünlerinizin tamir süreçleri içerisinde arızası giderilen veya komple değiştirilen parçalarınıza 1 yıl firma olarak biz güvence vermekteyiz. Beyaz eşya cihazınızın onarımı sonrası size sunulan teknik servis fişimizi kaybetmemeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Cihazınızın teknik servisimiz tarafından onarımının ardından geçicek olan 1 yıllık süreçte cihazlarınızın tamir öncesi baş gösteren sonrunlarının tekrar etmesi halinde Kartal Amana Servisi firması olarak bizi arayıp fiş numaranızı söyleyerek arızanın tekrar ettiğini bildirdiğiniz takdirde tamir işleminin tekrarı ücretsiz olarak yapılacaktır. Kartal Amana Servisi olarak sizlere İstanbul’un en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktan onur duyacağız.

Kartal Uzman Teknik Ekibi

Teknik servis firmamız içerisinde çalışan ve siz değerli Kartal halkına buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın gibi ürünlerinizde yardımcı olan teknik servis ekibimiz işinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Ürününüzden kaynaklı olarak yaşadığınız mağduriyeti en kısa sürede çözmek adına gerektiğinde cihazınıza yerinde müdehale edip işlemlerin çok uzamaması ve sizin mağduriyet durumunuzun hemen sonlanması için gerekeni yapmaktadırlar. Eğer Cihazınızın yerinde tamiri mümkün değilse Kartal Amana Servisi elemanımız sizleri arıza ve fiyatlandırma hakkında bilgilendirip cihazınızı atölyeye transfer etmek suretiyle hızlı olarak problemi çözüme kavuşturacaktır. Kartal Amana Servisi olarak cihazınızın atölyede onarımı yapılıp, ardında testleri tamamlandıktan sonra sizlere teslimi yapılacaktır. Tüm bu süreç içerisinde cihazınızı güvenilir teknik ekibimizin kabiliyetli ellerine teslim etmekte tereddüt yaşamamanız için en iyi ve işinin ehli teknik servis elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kartal Amana Servisimiz ile Bütçe Dostu Fiyatlandırma

Kartal ilçesinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız ülkemizinde içinde bulunduğu durumu hesaba katarak siz değerli Kartal Amana Servisi ürünlerinde en kaliteli teknik servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamız bütçe dostu bu fiyatları sizlere sunarken kalitedende kesinlikle ödün vermemektedir. Sizde Kartal ilçesinde oturuyorsanız ve cihazınızın herhangi bir arızası var ise tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

Kartal Amana Servisi Telefonları

Kartal Amana Servisi ile irtibat kurmak isterseniz 0850 307 9224 nolu telefonumuzu kullanabilir, servis arıza montaj bakım kaydı oluşturabilirsiniz.  0850 307 9224 nolu Kartal Teknik Servis Çağrı Merkezi numaramız sizler için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Kartal Amana Servisi