Kadıköy Siemens Servisi

Kadıköy Siemens  Servisi

Kadıköy Siemens Servisi

Kadıköy Siemens Servisi firmamız haftanın her günü ve her saati siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. Kadıköy de evlerimizde kullanılan buzdolabıklimakombibulaşık makinesiçamaşır makinesifırın gibi ürünlerinize teknik servis hizmetini en hızlı şekilde sunmak için teknik servis ekibimizi sürekli olarak büyütüyoruz. Firmamız Kadıköy ilçesindeki siz değerli halkımıza elektrikli ev aletleriniz için teknik servis olarak hizmet vermektedir. Kadıköy  servisimizi haftanın hangi günü veya hangi saati olduğu farketmeksizin arayabilirsiniz.

Kadıköy Siemens Servisi 1 Yıl Hizmet Güvencesi

Kadıköy Siemens Servisi firması olarak Kadıköy – İstanbul halkı olan sizlere sunmak istediğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımızı özenle seçtiğimizi belirtmek isteriz. Yaptığımız işlere güvenimizin tam olmasının bir göstergesi olarak normal şartlar altında garanti süresi dolmuş olan buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırın gibi ürünlerinizin tamir süreçleri içerisinde arızası giderilen veya komple değiştirilen parçalarınıza 1 yıl firma olarak biz güvence vermekteyiz. Beyaz eşya cihazınızın onarımı sonrası size sunulan teknik servis fişimizi kaybetmemeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Cihazınızın teknik servisimiz tarafından onarımının ardından geçicek olan 1 yıllık süreçte cihazlarınızın tamir öncesi baş gösteren sonrunlarının tekrar etmesi halinde Kadıköy Siemens Servisi firması olarak bizi arayıp fiş numaranızı söyleyerek arızanın tekrar ettiğini bildirdiğiniz takdirde tamir işleminin tekrarı ücretsiz olarak yapılacaktır. Kadıköy Siemens Servisi olarak sizlere İstanbul’un en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktan onur duyacağız.

Kadıköy Uzman Teknik Ekibi

Teknik servis firmamız içerisinde çalışan ve siz değerli Kadıköy halkına buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın gibi ürünlerinizde yardımcı olan teknik servis ekibimiz işinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Ürününüzden kaynaklı olarak yaşadığınız mağduriyeti en kısa sürede çözmek adına gerektiğinde cihazınıza yerinde müdehale edip işlemlerin çok uzamaması ve sizin mağduriyet durumunuzun hemen sonlanması için gerekeni yapmaktadırlar. Eğer Cihazınızın yerinde tamiri mümkün değilse Kadıköy Siemens Servisi elemanımız sizleri arıza ve fiyatlandırma hakkında bilgilendirip cihazınızı atölyeye transfer etmek suretiyle hızlı olarak problemi çözüme kavuşturacaktır. Kadıköy Siemens Servisi olarak cihazınızın atölyede onarımı yapılıp, ardında testleri tamamlandıktan sonra sizlere teslimi yapılacaktır. Tüm bu süreç içerisinde cihazınızı güvenilir teknik ekibimizin kabiliyetli ellerine teslim etmekte tereddüt yaşamamanız için en iyi ve işinin ehli teknik servis elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Siemens Servisimiz ile Bütçe Dostu Fiyatlandırma

Kadıköy ilçesinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız ülkemizinde içinde bulunduğu durumu hesaba katarak siz değerli Kadıköy Siemens Servisi ürünlerinde en kaliteli teknik servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamız bütçe dostu bu fiyatları sizlere sunarken kalitedende kesinlikle ödün vermemektedir. Sizde Kadıköy ilçesinde oturuyorsanız ve cihazınızın herhangi bir arızası var ise tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

Kadıköy Siemens Servisi Telefonları

Kadıköy Siemens Servisi ile irtibat kurmak isterseniz 444 6688 nolu telefonumuzu kullanabilir, servis arıza montaj bakım kaydı oluşturabilirsiniz.  444 6688 nolu Kadıköy Teknik Servis Çağrı Merkezi numaramız sizler için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

[Toplam: 0 Ortalama: 0]
izmir samsung servisi menemen bosch servisi buca klima servisi
Kadıköy Siemens Servisi