Fatih Airfel Servisi

Fatih Airfel  Servisi

Fatih Airfel Servisi

Fatih Airfel Servisi firmamız haftanın her günü ve her saati siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. Fatih de evlerimizde kullanılan buzdolabıklimakombibulaşık makinesiçamaşır makinesifırın gibi ürünlerinize teknik servis hizmetini en hızlı şekilde sunmak için teknik servis ekibimizi sürekli olarak büyütüyoruz. Firmamız Fatih ilçesindeki siz değerli halkımıza elektrikli ev aletleriniz için teknik servis olarak hizmet vermektedir. Fatih  servisimizi haftanın hangi günü veya hangi saati olduğu farketmeksizin arayabilirsiniz.

Fatih Airfel Servisi 1 Yıl Hizmet Güvencesi

Fatih Airfel Servisi firması olarak Fatih – İstanbul halkı olan sizlere sunmak istediğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımızı özenle seçtiğimizi belirtmek isteriz. Yaptığımız işlere güvenimizin tam olmasının bir göstergesi olarak normal şartlar altında garanti süresi dolmuş olan buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırın gibi ürünlerinizin tamir süreçleri içerisinde arızası giderilen veya komple değiştirilen parçalarınıza 1 yıl firma olarak biz güvence vermekteyiz. Beyaz eşya cihazınızın onarımı sonrası size sunulan teknik servis fişimizi kaybetmemeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Cihazınızın teknik servisimiz tarafından onarımının ardından geçicek olan 1 yıllık süreçte cihazlarınızın tamir öncesi baş gösteren sonrunlarının tekrar etmesi halinde Fatih Airfel Servisi firması olarak bizi arayıp fiş numaranızı söyleyerek arızanın tekrar ettiğini bildirdiğiniz takdirde tamir işleminin tekrarı ücretsiz olarak yapılacaktır. Fatih Airfel Servisi olarak sizlere İstanbul’un en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktan onur duyacağız.

Fatih Uzman Teknik Ekibi

Teknik servis firmamız içerisinde çalışan ve siz değerli Fatih halkına buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın gibi ürünlerinizde yardımcı olan teknik servis ekibimiz işinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Ürününüzden kaynaklı olarak yaşadığınız mağduriyeti en kısa sürede çözmek adına gerektiğinde cihazınıza yerinde müdehale edip işlemlerin çok uzamaması ve sizin mağduriyet durumunuzun hemen sonlanması için gerekeni yapmaktadırlar. Eğer Cihazınızın yerinde tamiri mümkün değilse Fatih Airfel Servisi elemanımız sizleri arıza ve fiyatlandırma hakkında bilgilendirip cihazınızı atölyeye transfer etmek suretiyle hızlı olarak problemi çözüme kavuşturacaktır. Fatih Airfel Servisi olarak cihazınızın atölyede onarımı yapılıp, ardında testleri tamamlandıktan sonra sizlere teslimi yapılacaktır. Tüm bu süreç içerisinde cihazınızı güvenilir teknik ekibimizin kabiliyetli ellerine teslim etmekte tereddüt yaşamamanız için en iyi ve işinin ehli teknik servis elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Fatih Airfel Servisimiz ile Bütçe Dostu Fiyatlandırma

Fatih ilçesinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız ülkemizinde içinde bulunduğu durumu hesaba katarak siz değerli Fatih Airfel Servisi ürünlerinde en kaliteli teknik servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamız bütçe dostu bu fiyatları sizlere sunarken kalitedende kesinlikle ödün vermemektedir. Sizde Fatih ilçesinde oturuyorsanız ve cihazınızın herhangi bir arızası var ise tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

Fatih Airfel Servisi Telefonları

Fatih Airfel Servisi ile irtibat kurmak isterseniz 444 99 90 nolu telefonumuzu kullanabilir, servis arıza montaj bakım kaydı oluşturabilirsiniz.  444 99 90 nolu Fatih Teknik Servis Çağrı Merkezi numaramız sizler için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

[Toplam: 0 Ortalama: 0]
izmir samsung servisi menemen bosch servisi buca klima servisi
Fatih Airfel Servisi