Esenyurt Westinghouse Servisi

Esenyurt Westinghouse Servisi

Esenyurt Westinghouse Servisi

Esenyurt Westinghouse Servisi firmamız haftanın her günü ve her saati siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. Esenyurt de evlerimizde kullanılan buzdolabıklimakombibulaşık makinesiçamaşır makinesifırın gibi ürünlerinize teknik servis hizmetini en hızlı şekilde sunmak için teknik servis ekibimizi sürekli olarak büyütüyoruz. Firmamız Esenyurt ilçesindeki siz değerli halkımıza elektrikli ev aletleriniz için teknik servis olarak hizmet vermektedir. Esenyurt  servisimizi haftanın hangi günü veya hangi saati olduğu farketmeksizin arayabilirsiniz.

Esenyurt Westinghouse Servisi 1 Yıl Hizmet Güvencesi

Esenyurt Westinghouse Servisi firması olarak Esenyurt – İstanbul halkı olan sizlere sunmak istediğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımızı özenle seçtiğimizi belirtmek isteriz. Yaptığımız işlere güvenimizin tam olmasının bir göstergesi olarak normal şartlar altında garanti süresi dolmuş olan buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırın gibi ürünlerinizin tamir süreçleri içerisinde arızası giderilen veya komple değiştirilen parçalarınıza 1 yıl firma olarak biz güvence vermekteyiz. Beyaz eşya cihazınızın onarımı sonrası size sunulan teknik servis fişimizi kaybetmemeniz şiddetle tavsiye edilmektedir. Cihazınızın teknik servisimiz tarafından onarımının ardından geçicek olan 1 yıllık süreçte cihazlarınızın tamir öncesi baş gösteren sonrunlarının tekrar etmesi halinde Esenyurt Westinghouse Servisi firması olarak bizi arayıp fiş numaranızı söyleyerek arızanın tekrar ettiğini bildirdiğiniz takdirde tamir işleminin tekrarı ücretsiz olarak yapılacaktır. Esenyurt Westinghouse Servisi olarak sizlere İstanbul’un en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktan onur duyacağız.

Esenyurt Uzman Teknik Ekibi

Teknik servis firmamız içerisinde çalışan ve siz değerli Esenyurt halkına buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın gibi ürünlerinizde yardımcı olan teknik servis ekibimiz işinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Ürününüzden kaynaklı olarak yaşadığınız mağduriyeti en kısa sürede çözmek adına gerektiğinde cihazınıza yerinde müdehale edip işlemlerin çok uzamaması ve sizin mağduriyet durumunuzun hemen sonlanması için gerekeni yapmaktadırlar. Eğer Cihazınızın yerinde tamiri mümkün değilse Esenyurt Westinghouse Servisi elemanımız sizleri arıza ve fiyatlandırma hakkında bilgilendirip cihazınızı atölyeye transfer etmek suretiyle hızlı olarak problemi çözüme kavuşturacaktır. Esenyurt Westinghouse Servisi olarak cihazınızın atölyede onarımı yapılıp, ardında testleri tamamlandıktan sonra sizlere teslimi yapılacaktır. Tüm bu süreç içerisinde cihazınızı güvenilir teknik ekibimizin kabiliyetli ellerine teslim etmekte tereddüt yaşamamanız için en iyi ve işinin ehli teknik servis elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Esenyurt Westinghouse Servisimiz ile Bütçe Dostu Fiyatlandırma

Esenyurt ilçesinde buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız ülkemizinde içinde bulunduğu durumu hesaba katarak siz değerli Esenyurt Westinghouse Servisi ürünlerinde en kaliteli teknik servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamız bütçe dostu bu fiyatları sizlere sunarken kalitedende kesinlikle ödün vermemektedir. Sizde Esenyurt ilçesinde oturuyorsanız ve cihazınızın herhangi bir arızası var ise tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

Esenyurt Westinghouse Servisi Telefonları

Esenyurt Westinghouse Servisi ile irtibat kurmak isterseniz 0850 307 9224 nolu telefonumuzu kullanabilir, servis arıza montaj bakım kaydı oluşturabilirsiniz.  0850 307 9224 nolu Esenyurt Teknik Servis Çağrı Merkezi numaramız sizler için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

[Toplam: 0 Ortalama: 0]
izmir samsung servisi menemen bosch servisi buca klima servisi
Esenyurt Westinghouse Servisi